CORPORATE

HAKKIMIZDA

MB Altun Mühendislik tesisat işleri temeliyle kurulmuştur. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tesisat kaçaklarını hasarsız yöntemler ile bulma ve onarma konularında uzmanlaşmıştır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde karşılıklı güven, sertifikalar ve raporlar ile kurumsallaştığımız bağımsız denetimden geçmemizin en önemli sonucu olmuştur. Müşteri ve paydaşlarımızın memnuniyeti için gelen taleplere çözüm üretmek firmamızı geliştiren gayret nedenimiz olacaktır.

 

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

 

VİZYONUMUZ

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

About Us

MB FLEX is an installation leak repair chemical. It provides leakage repair with a basic chemical content without any breaking, pouring, disassembling in the leakages occurring in sanitary systems.